Lazy Image Style (8.x-2.7) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Example
fi: Esimerkki

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Responsive image styles
fi: Responsiivisten kuvien tyylit
