Lazy Image Style (8.x-2.9) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Media
de: Medien

en: Example
de: Beispiel

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Offset
de: Versatz

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten

en: Responsive image styles
de: Responsive Bildstile
