Lazy Image Style (8.x-2.9) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Media
sk: Médiá

en: Example
sk: Príklad

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Offset
sk: Ofset

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Responsive image styles
sk: Štýly responzívnych obrázkov
