Lazy Image Style (8.x-2.9) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Example
sv: Exempel

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Offset
sv: Kompensera

en: Dependencies
sv: Beroenden
