Lazy Loading Formatter (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: About
it: Informazioni

en: Cover
it: Copertina
