Lazy Loading Formatter (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Cover
kn: ಕೋವರ್
