Lazy Loading Formatter (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: About
lv: Par

en: Cover
lv: Titulbilde
