Lazy Loading Formatter (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Cover
fi: Kansi
