Lazy Loading Formatter (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: About
vi: Giới thiệu

en: Cover
vi: Vỏ bọc
