Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Configure
ar: ضبط

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية

en: Visibility Condition
ar: شرط الرؤية
