Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar
