Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Visibility Condition
ca: Condició de visibilitat

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
