Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Configure
hu: Beállít

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Visibility Conditions
hu: Láthatóság feltételei

en: Visibility Condition
hu: Láthatóság feltétele

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
