Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Enabled
is: Virkt

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Configure
is: Stilla

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk
