Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Enabled
it: Attivato

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Configure
it: Configura

en: Visibility
it: Visibilità

en: Roles
it: Ruoli

en: Visibility Conditions
it: Condizioni di visibilità

en: Visibility Condition
it: Condizione di visibilità

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
