Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Configure
kk: Баптау

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер
