Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas
