Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Configure
sl: Nastavi

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge
