Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Visibility Conditions
sv: Visningsvillkor

en: Visibility Condition
sv: Visningsvillkor

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
