Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས
