Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Configure
fr: Configurer

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Roles
fr: Rôles

en: Visibility Conditions
fr: Conditions de visibilité

en: Visibility Condition
fr: Condition de visibilité

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées
