Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Visibility Conditions
hi: दृश्यता की स्थिति

en: Visibility Condition
hi: दृश्यता स्थिति

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
