Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā
