Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet
