Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
