Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Visibility Conditions
uk: Умови видимості

en: Visibility Condition
uk: Умова видимості

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок
