Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Enabled
vi: Bật

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Roles
vi: Vai trò
