Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Enabled
ast: Activáu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Configure
ast: Configurar

en: Visibility
ast: Visibilidá
