Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Enabled
bg: Активиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли
