Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak
