Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Enabled
gl: Activado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Visibility
gl: Visibilidade
