Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Roles
te: పాత్రలు
