Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Enabled
ur: فعال

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Configure
ur: ترتیب

en: Roles
ur: رولز
