Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge
