Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Visibility Condition
el: Συνθήκη Ορατότητας

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
