Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր
