Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Enabled
be: Уключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Configure
be: Правіць

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі
