Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Roles
nn: Roller
