Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Enabled
ru: Включено

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Configure
ru: Настроить

en: Visibility
ru: Видимость

en: Roles
ru: Роли

en: Visibility Conditions
ru: Условия видимости

en: Visibility Condition
ru: Условие видимости

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц
