Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Enabled
sk: Povolené

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov
