Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
