Accordion for Layout Builder (1.0.8) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Paragraphs
pl: Akapity
