Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Heading
fa: عنوان

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: About
fa: درباره
