Accordion for Layout Builder (2.2.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Heading
nl: Koptekst

en: About
nl: Over

en: Accordion
nl: Accordeon
