Cards for Layout Builder (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Image
ja: 画像

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Card
ja: カード

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
