Cards for Layout Builder (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Image
ru: Изображение

en: Browser
ru: Браузер

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Upload images
ru: Загрузить изображения

en: Select images
ru: Выберите изображения

en: Two columns
ru: Две колонки

en: Card
ru: Карточка

en: Paragraphs
ru: Параграфы
