Cards for Layout Builder (1.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Image
tr: Resim

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Section title
tr: Bölüm başlığı

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Section subtitle
tr: Bölüm altbaşlığı

en: Card
tr: Kart
