Cards for Layout Builder (1.0.10) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Image
sv: Bild

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Section title
sv: Titel för sektion

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Select images
sv: Välj bilder

en: Section subtitle
sv: Underrubrik för sektion

en: Card
sv: Kort

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
