Cards for Layout Builder (1.0.21) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Heading
nl: Koptekst

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Upload images
nl: Upload afbeeldingen

en: Two columns
nl: Twee kolommen

en: One column
nl: Één kolom

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Three columns
nl: Drie kolommen

en: Cards
nl: Kaarten
