Cards for Layout Builder (1.0.22) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
